Till mina sidor
Medarbetare2024-05-08T10:17:19+02:00

Våra medarbetare

Vi skapar boende som gör skillnad

För tusentals Katrineholmsbor är våra lägenheter hemma och ett hundratal verksamheter skapar våra lokaler förutsättningar. Det gör oss till en av Katrineholms största hyresvärdar. Vår vision är att skapa boende som gör skillnad.  I 50-år har vi varit verksamma och har blivit en stor del av vårt kära Katrineholm. Tillsammans är vi Hyreshuset!

Lia Karlsson

2023-12-11T16:17:23+02:00Bovärd| lia@hyreshusetkatrineholm.se|

Edjane Nystedt

2023-11-20T11:30:39+02:00Bovärd | edjane@hyreshusetkatrineholm.se|

Ang Iam-Ram

2023-11-20T11:32:22+02:00Bovärd | ang@hyreshusetkatrineholm.se|

Severina Winberg

2023-11-20T11:33:04+02:00Bovärd | severina@hyreshusetkatrineholm.se|

Ulf Fredriksson

2023-11-20T11:33:31+02:00Trädgårdsmästare | ulf@hyreshusetkatrineholm.se|

Roble Abdi Hassan

2023-11-20T11:34:43+02:00Fastighetsskötare | roble@hyreshusetkatrineholm.se|

Viktor Gogman

2023-11-20T11:54:49+02:00Arbetsledare / Fastighetsskötare | viktor@hyreshusetkatrineholm.se|

Thomas Svensson

2023-11-20T11:35:52+02:00Fastighetsskötare | thomas@hyreshusetkatrineholm.se|

Elin Moström

2023-11-20T11:36:22+02:00Kundservice | elin.mostrom@hyreshusetkatrineholm.se|

Johanna Larsson

2023-11-20T11:36:53+02:00Uthyrare | johanna@hyreshusetkatrineholm.se|

Josefine Widell

2023-11-20T11:37:32+02:00Uthyrare | josefine@hyreshusetkatrineholm.se|

Annelie Österberg

2023-11-20T11:38:02+02:00Redovisningsansvarig & HR| annelie@hyreshusetkatrineholm.se|

Matthias Karjalainen

2023-11-20T11:38:46+02:00Ekonomiassistent | matthias.karjalainen@hyreshusetkatrineholm.se|

Gustav Cosmo

2023-11-20T11:39:18+02:00Projekt & Marknad | gustav@hyreshusetkatrineholm.se|

Malin Wallin

2023-11-20T11:55:17+02:00Ekonomi & uthyrningschef | malin@hyreshusetkatrineholm.se|

Fredrik Ydevall

2023-11-20T11:41:00+02:00VD| fredrik@hyreshusetkatrineholm.se|

Mattias Elf

2023-11-20T11:41:30+02:00Fastighetschef | mattias@hyreshusetkatrineholm.se|

Emma Cosmo

2023-11-20T11:41:56+02:00Marknadschef & Juridikansvarig| emma@hyreshusetkatrineholm.se|

Shima Farajzadeh

2023-11-20T11:42:29+02:00Marknad / D11 Workspace| shima@d11workspace.com|

Elin Hast

2023-11-20T11:43:16+02:00Projektchef & Hållbarhetsansvarig| elin@hyreshusetkatrineholm.se|

Till toppen