Till mina sidor
Medarbetare2022-08-26T09:32:30+02:00

Våra medarbetare

Vi skapar boende som gör skillnad

För tusentals Katrineholmsbor är våra lägenheter hemma och ett hundratal verksamheter skapar våra lokaler förutsättningar. Det gör oss till en av Katrineholms största hyresvärdar. Vår vision är att skapa boende som gör skillnad.  I 50-år har vi varit verksamma och har blivit en stor del av vårt kära Katrineholm. Tillsammans är vi Hyreshuset!

Anton Javelius

2022-06-28T15:07:33+02:00Fastighetsskötare | anton@hyreshusetkatrineholm.se|

Edjane Nystedt

2022-07-14T08:27:23+02:00Bovärd | edjane@hyreshusetkatrineholm.se|

Ang Iam-Ram

2022-07-14T08:27:23+02:00Bovärd | ang@hyreshusetkatrineholm.se|

Severina Winberg

2022-07-14T08:27:23+02:00Bovärd | severina@hyreshusetkatrineholm.se|

Ulf Fredriksson

2022-07-14T08:28:16+02:00Trädgårdsmästare | ulf@hyreshusetkatrineholm.se|

Roble Abdi Hassan

2022-07-14T08:26:21+02:00Fastighetsskötare | roble@hyreshusetkatrineholm.se|

Viktor Gogman

2022-07-14T08:26:21+02:00Fastighetsskötare | viktor@hyreshusetkatrineholm.se|

Thomas Svensson

2022-07-14T08:26:21+02:00Fastighetsskötare | thomas@hyreshusetkatrineholm.se|

Elin Moström

2022-06-28T15:08:41+02:00Kundservice | elin.mostrom@hyreshusetkatrineholm.se|

Johanna Skagerström

2022-07-14T08:25:34+02:00Uthyrare | johanna@hyreshusetkatrineholm.se|

Josefine Widell

2022-07-14T08:25:34+02:00Uthyrare | josefine@hyreshusetkatrineholm.se|

Per Blomgren

2022-07-14T08:25:14+02:00IT-ansvarig & uthyrare lokal| per@hyreshusetkatrineholm.se|

Annelie Österberg

2022-07-14T08:28:54+02:00Redovisningsansvarig | annelie@hyreshusetkatrineholm.se|

Matthias Karjalainen

2022-07-14T08:24:54+02:00Ekonomiassistent | matthias.karjalainen@hyreshusetkatrineholm.se|

Gustav Cosmo

2022-07-14T08:29:57+02:00Marknad | gustav@hyreshusetkatrineholm.se|

Malin Wallin

2022-07-14T08:28:38+02:00Ekonomichef | malin@hyreshusetkatrineholm.se|

Fredrik Ydevall

2022-07-14T08:23:42+02:00Marknadschef | fredrik@hyreshusetkatrineholm.se|

Mattias Elf

2022-08-09T15:15:30+02:00Fastighetschef | mattias@hyreshusetkatrineholm.se|

Emma Cosmo

2022-07-14T08:28:27+02:00Uthyrningschef | emma@hyreshusetkatrineholm.se|

Jörgen Staf

2022-07-14T08:29:57+02:00Projektchef| jorgen@hyreshusetkatrineholm.se|

Susanne Staf

2022-07-14T08:23:42+02:00VD | susanne@hyreshusetkatrineholm.se|

Elin Hast

2022-08-12T13:37:59+02:00Hållbarhetschef| elin@hyreshusetkatrineholm.se|

Till toppen